  • Y4726300K000S9L
Y4726300K000S9L
advertisement
Manufacturer No:
Y4726300K000S9L
HK JDW NO:
890-Y4726300K000S9L
Description:
300kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y4726300K000S9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.500Diax1.000L 12.70mmx25.40mm
  • Tolerance
    ±0.001%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    300kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Length
    25.4mm