  • Y175087K1500S9L
Y175087K1500S9L
advertisement
Manufacturer No:
Y175087K1500S9L
HK JDW NO:
890-Y175087K1500S9L
Description:
87.15kOhms, 0.75W 3/4W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y175087K1500S9L
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.500Diax0.625L 12.70mmx15.88mm
  • Tolerance
    ±0.001%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    87.15kOhms
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W