  • Y174910K0000B0L
Y174910K0000B0L
advertisement
Manufacturer No:
Y174910K0000B0L
HK JDW NO:
890-Y174910K0000B0L
Description:
10kOhms, 0.3W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y174910K0000B0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    HZ
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.375Diax0.625L 9.53mmx15.88mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    10kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Length
    15.875mm