  • Y070715R0000A9L
Y070715R0000A9L
advertisement
Manufacturer No:
Y070715R0000A9L
HK JDW NO:
890-Y070715R0000A9L
Package:
Radial
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Y070715R0000A9L
  • Package / Case
    Radial
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    VAR
  • Size / Dimension
    0.250Lx0.080W 6.35mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    15Ohms
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    0.4W
  • Height Seated (Max)
    0.310 7.87mm