  • Y0101549R000V0L
Y0101549R000V0L
advertisement
Manufacturer No:
Y0101549R000V0L
HK JDW NO:
890-Y0101549R000V0L
Step5Bar-code shipping tag
Y0101549R000V0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.575Lx0.160W 14.61mmx4.06mm
  • Tolerance
    ±0.005%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±1ppm/°C
  • Resistance
    549Ohm
  • Max Power Dissipation
    1W
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Height
    10.4902mm
  • Height Seated (Max)
    0.413 10.49mm