  • Y005816K0000D9L
Y005816K0000D9L
advertisement
Manufacturer No:
Y005816K0000D9L
HK JDW NO:
890-Y005816K0000D9L
Step5Bar-code shipping tag
Y005816K0000D9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.260Diax0.500L 6.60mmx12.70mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    16kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Length
    12.7mm