  • Y001157R0000D0L
Y001157R0000D0L
advertisement
Manufacturer No:
Y001157R0000D0L
HK JDW NO:
890-Y001157R0000D0L
Step5Bar-code shipping tag
Y001157R0000D0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.575Lx0.160W 14.61mmx4.06mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    57Ohms
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1W
  • Max Power Dissipation
    500mW
  • Height
    10.4902mm
  • Height Seated (Max)
    0.413 10.49mm
  • Length
    14.605mm
  • Width
    4.064mm