  • XUP726312.500JU6I
XUP726312.500JU6I
advertisement
Manufacturer No:
XUP726312.500JU6I
HK JDW NO:
378-XUP726312.500JU6I
Step5Bar-code shipping tag
XUP726312.500JU6I
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Number of Pins
    6
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    25%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    312.5MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Supply Current-Max
    112mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Operating Frequency-Min
    0.75MHz
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm