  • FVXO-HC53BR-64
FVXO-HC53BR-64
advertisement
Manufacturer No:
FVXO-HC53BR-64
HK JDW NO:
310-FVXO-HC53BR-64
Step5Bar-code shipping tag
FVXO-HC53BR-64
    SMD/SMT
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Frequency
    64MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    47mA
  • Height
    1.397mm
  • Length
    5.1562mm
  • Width
    3.3528mm