  • XUL538100.000JS6X8
XUL538100.000JS6X8
advertisement
Manufacturer No:
XUL538100.000JS6X8
HK JDW NO:
378-XUL538100.000JS6X8
Step5Bar-code shipping tag
XUL538100.000JS6X8
  • Frequency
    100MHz
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm