  • XRCGB32M000F2P26R0
XRCGB32M000F2P26R0
advertisement
Manufacturer No:
XRCGB32M000F2P26R0
HK JDW NO:
535-XRCGB32M000F2P26R0
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 2889
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
XRCGB32M000F2P26R0
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 4 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70Ohms
  • Load Capacitance
    5pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm