  • XRCGB32M000F2P10R0
XRCGB32M000F2P10R0
advertisement
Manufacturer No:
XRCGB32M000F2P10R0
HK JDW NO:
535-XRCGB32M000F2P10R0
Description:
CRYSTAL 32.0000MHZ SMD
Step5Bar-code shipping tag
XRCGB32M000F2P10R0
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    XRCGB
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
    MHz Crystal
  • Additional Feature
    TR, PLASTIC, 7 INCH
  • HTS Code
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Physical Dimension
    L2.0XB1.6XH0.65 (mm)/L0.079XB0.063XH0.026 (inch)
  • Operating Frequency
    32MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70Ohm
  • Load Capacitance
    6pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Drive Level
    300 μW
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm