  • XRCGB32M000F2P02R0
XRCGB32M000F2P02R0
advertisement
Manufacturer No:
XRCGB32M000F2P02R0
HK JDW NO:
535-XRCGB32M000F2P02R0
Description:
Quantity:
In Stock : 17936
Step5Bar-code shipping tag
XRCGB32M000F2P02R0
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.063W 2.00mmx1.60mm
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohms
  • Load Capacitance
    10pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm