  • XLL538156.250JS6X8
XLL538156.250JS6X8
advertisement
Manufacturer No:
XLL538156.250JS6X8
HK JDW NO:
378-XLL538156.250JS6X8
Package:
CLCC
Step5Bar-code shipping tag
XLL538156.250JS6X8
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Current-Max
    100mA
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm