  • XLH73V024.576000I
XLH73V024.576000I
advertisement
Manufacturer No:
XLH73V024.576000I
HK JDW NO:
668-XLH73V024.576000I
Datasheet:
XLH73V024.576000I
Description:
Quantity:
In Stock : 27
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
XLH73V024.576000I
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
    VCXO
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    24.576MHz
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±50ppm
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C