  • XLH735002.048000X
XLH735002.048000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH735002.048000X
HK JDW NO:
668-XLH735002.048000X
Datasheet:
XLH735002.048000X
Step5Bar-code shipping tag
XLH735002.048000X
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    2.048MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm