  • XLH738083.333000X
XLH738083.333000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH738083.333000X
HK JDW NO:
668-XLH738083.333000X
Datasheet:
XLH738083.333000X
Step5Bar-code shipping tag
XLH738083.333000X
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    XPRESSO™ FXO-HC73
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    83.333MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Current - Supply (Max)
    47mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm