  • XLH736115.314000I
XLH736115.314000I
advertisement
Manufacturer No:
XLH736115.314000I
HK JDW NO:
668-XLH736115.314000I
Datasheet:
XLH736115.314000I
Step5Bar-code shipping tag
XLH736115.314000I
  • Series
    XPRESSO™ FXO-HC73
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    115.314MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    47mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C