  • XLH736016.128000X
XLH736016.128000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH736016.128000X
HK JDW NO:
668-XLH736016.128000X
Datasheet:
XLH736016.128000X
Step5Bar-code shipping tag
XLH736016.128000X
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    XPRESSO™ FXO-HC73
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    16.128MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm