  • XLH735155.520000I
XLH735155.520000I
advertisement
Manufacturer No:
XLH735155.520000I
HK JDW NO:
668-XLH735155.520000I
Datasheet:
XLH735155.520000I
Step5Bar-code shipping tag
XLH735155.520000I
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    55mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm