  • XLH735077.760000I
XLH735077.760000I
advertisement
Manufacturer No:
XLH735077.760000I
HK JDW NO:
668-XLH735077.760000I
Datasheet:
XLH735077.760000I
Step5Bar-code shipping tag
XLH735077.760000I
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    XPRESSO™ FXO-HC73
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    77.76MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    47mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm