  • XC6127C25ENR-G
XC6127C25ENR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6127C25ENR-G
HK JDW NO:
817-XC6127C25ENR-G
Package:
Datasheet:
XC6127C25ENR-G
Description:
1V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 12717
Step5Bar-code shipping tag
XC6127C25ENR-G
  • JESD-609 Code
    e3
  • Number of Terminations
    4
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 2.5V
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Supply Voltage
    1V
  • Terminal Pitch
    1.3mm
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.0019mA
  • Threshold Voltage
    +2.5V
  • Height Seated (Max)
    1.1mm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm