  • WSN692734R00JEA
WSN692734R00JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN692734R00JEA
HK JDW NO:
866-WSN692734R00JEA
Step5Bar-code shipping tag
WSN692734R00JEA
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    34Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W