  • WSN45278R250DEK
WSN45278R250DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN45278R250DEK
HK JDW NO:
866-WSN45278R250DEK
Description:
Wirewound, 8.25Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45278R250DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    8.25Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W