  • WSN251512R10DEK
WSN251512R10DEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN251512R10DEK
HK JDW NO:
866-WSN251512R10DEK
Description:
Wirewound, 12.1Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251512R10DEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    12.1Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W