  • WSF452741R70FKEA
WSF452741R70FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452741R70FKEA
HK JDW NO:
866-WSF452741R70FKEA
Description:
Metal Film, 41.7Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452741R70FKEA
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    41.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W