  • WSF452726R50DEEA
WSF452726R50DEEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452726R50DEEA
HK JDW NO:
866-WSF452726R50DEEA
Description:
Metal Film, 26.5Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452726R50DEEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    26.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W