  • WSC692745R30FTA
WSC692745R30FTA
advertisement
Manufacturer No:
WSC692745R30FTA
HK JDW NO:
866-WSC692745R30FTA
Description:
Wirewound, 45.3Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC692745R30FTA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    45.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W