  • WSC69271K430DEA
WSC69271K430DEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC69271K430DEA
HK JDW NO:
866-WSC69271K430DEA
Datasheet:
WSC69271K430DEA
Description:
Wirewound, 1.43kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC69271K430DEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    1.43kOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W