  • WSC4527R1500JTA
WSC4527R1500JTA
advertisement
Manufacturer No:
WSC4527R1500JTA
HK JDW NO:
866-WSC4527R1500JTA
Step5Bar-code shipping tag
WSC4527R1500JTA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    150mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W