  • WSC45274R700FEK
WSC45274R700FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSC45274R700FEK
HK JDW NO:
866-WSC45274R700FEK
Datasheet:
WSC45274R700FEK
Description:
Wirewound, 4.7Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45274R700FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    4.7Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W