  • WSC45273R330FEA
WSC45273R330FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC45273R330FEA
HK JDW NO:
866-WSC45273R330FEA
Datasheet:
WSC45273R330FEA
Step5Bar-code shipping tag
WSC45273R330FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.33Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W