  • WR9QI250T00NAIMR6B
WR9QI250T00NAIMR6B
advertisement
Manufacturer No:
WR9QI250T00NAIMR6B
HK JDW NO:
325-WR9QI250T00NAIMR6B
Package:
Datasheet:
Description:
6W, 24V 0.25A, WALL PLUG-IN, .14
Step5Bar-code shipping tag
WR9QI250T00NAIMR6B
  • Series
    GTM96060-06VV-Q
  • Size / Dimension
    1.71Lx2.91W x 1.45 H 43.5mmx74.0mmx36.8mm
  • Power (Watts)
    6W
  • Approval Agency
    CB, CE, LPS
  • Efficiency
    Level VI
  • Current - Output (Max)
    250mA
  • Voltage - Input
    90V~264VAC
  • Voltage - Output
    24V
  • Cord Length
    59 1.50m
  • Output Connector
    Barrel Plug Kit, (1.3mm x 3.5mm, 2.1mm x 5.5mm, 2.5mm x 5.5mm)
  • No Load Power Consumption
    75mW Max
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Operating Temperature
    -20°C~50°C