  • WLS15CGR1200DSQP
WLS15CGR1200DSQP
advertisement
Manufacturer No:
WLS15CGR1200DSQP
HK JDW NO:
124-WLS15CGR1200DSQP
Quantity:
In Stock : 10154
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
WLS15CGR1200DSQP
  • Series
    WLS15
  • Size / Dimension
    1200.00mm Lx30.60mm W
  • Feature
    IP66, IP67
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    Green, Red
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    24V
  • Current - Max
    1.92A
  • Lens Type
    Flat
  • Flux @ Current/Temperature - Test
    840lm Green 440lm Red
  • Light Emitting Surface (LES)
    1126.40mm L x 24.20mm W
  • Wavelength
    525nm Green 625nm Red
  • Height
    15.50mm