  • VYC30W-Q48-S5-T
VYC30W-Q48-S5-T
advertisement
Manufacturer No:
VYC30W-Q48-S5-T
HK JDW NO:
193-VYC30W-Q48-S5-T
Datasheet:
VYC30W-Q48-S5-T
Description:
Quantity:
In Stock : 6844
Step5Bar-code shipping tag
VYC30W-Q48-S5-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    VYC30W-T (30W)
  • Size / Dimension
    2.66Lx2.17W x 0.75 H 67.5mmx55.0mmx19.1mm
  • Max Power Dissipation
    30W
  • Efficiency
    87%
  • Voltage - Input (Max)
    75V
  • Output Voltage
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Input Voltage-Nom
    48V
  • Current - Output (Max)
    6A
  • Output Power
    30W
  • Height
    19.05mm