  • VYB20W-Q24-S15-T
VYB20W-Q24-S15-T
advertisement
Manufacturer No:
VYB20W-Q24-S15-T
HK JDW NO:
193-VYB20W-Q24-S15-T
Datasheet:
VYB20W-Q24-S15-T
Description:
Quantity:
In Stock : 6822
Step5Bar-code shipping tag
VYB20W-Q24-S15-T
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tray
  • Series
    VYB20W-T (20W)
  • Published
    2012
  • Size / Dimension
    2.06Lx2.17W x 0.75 H 52.3mmx55.0mmx19.0mm
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    8
  • Max Power Dissipation
    20W
  • Technology
    HYBRID
  • Terminal Position
    UNSPECIFIED
  • Terminal Form
    UNSPECIFIED
  • Number of Functions
    1
  • JESD-30 Code
    R-XXMA-X8
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    88%
  • Voltage - Input (Max)
    36V
  • Output Voltage
    15V
  • Voltage - Input (Min)
    9V
  • Input Voltage-Nom
    24V
  • Trim/Adjustable Output
    YES
  • Current - Output (Max)
    1.33A
  • Output Power
    20W
  • Total Power Output-Max
    30W
  • Height
    19.05mm