  • VYB15W-Q48-S5-T
VYB15W-Q48-S5-T
advertisement
Manufacturer No:
VYB15W-Q48-S5-T
HK JDW NO:
193-VYB15W-Q48-S5-T
Datasheet:
VYB15W-Q48-S5-T
Description:
Quantity:
In Stock : 2932
Step5Bar-code shipping tag
VYB15W-Q48-S5-T
  • Output Voltage
    5V
  • Voltage - Input (Min)
    18V
  • Current - Output (Max)
    3A
  • Output Power
    15W
  • Height
    19.05mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    VYB15W-T (15W)
  • Size / Dimension
    2.06Lx2.17W x 0.75 H 52.3mmx55.0mmx19.0mm
  • Max Power Dissipation
    15W
  • Number of Outputs
    1
  • Efficiency
    83%
  • Voltage - Input (Max)
    75V