  • VTJSACVANF-106.250000
VTJSACVANF-106.250000
advertisement
Manufacturer No:
VTJSACVANF-106.250000
Manufacturer:
Taitien
HK JDW NO:
776-VTJSACVANF-106.250000
Package:
SMD/SMT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VTJSACVANF-106.250000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    -20°C
  • Frequency
    106.25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Max Supply Current
    80mA
  • Height
    1.905mm
  • Length
    7.0104mm
  • Width
    5.0038mm