  • OCETGLJTNF-66.667000
OCETGLJTNF-66.667000
advertisement
Manufacturer No:
OCETGLJTNF-66.667000
HK JDW NO:
776-OCETGLJTNF-66.667000
Step5Bar-code shipping tag
OCETGLJTNF-66.667000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Part Status
    Discontinued
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    66.667MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.4986mm
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm