  • VTEMPLLANF-153.600000
VTEMPLLANF-153.600000
advertisement
Manufacturer No:
VTEMPLLANF-153.600000
HK JDW NO:
776-VTEMPLLANF-153.600000
Step5Bar-code shipping tag
VTEMPLLANF-153.600000
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    153.6MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVPECL
    Crystal
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.75mm
  • Operating Frequency
    153.6MHz
  • Rise Time-Max
    1ns
  • Fall Time-Max
    1ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Max Supply Current
    100mA
  • Linearity
    10%
  • Control Voltage-Max
    3V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Height
    1.905mm
  • Height Seated (Max)
    0.075 1.90mm