  • VSSR1603101JT/R
VSSR1603101JT/R
advertisement
Manufacturer No:
VSSR1603101JT/R
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-VSSR1603101JT/R
Package:
QSOP
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VSSR1603101JT/R
  • Package / Case
    QSOP
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Number of Terminations
    16
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    100Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1W