  • SOMC1603470RGEJ
SOMC1603470RGEJ
advertisement
Manufacturer No:
SOMC1603470RGEJ
HK JDW NO:
866-SOMC1603470RGEJ
Package:
DIP
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 812
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
SOMC1603470RGEJ
    16
  • Tolerance
    2%
  • Number of Terminations
    16
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power Rating
    1.28W
  • Number of Elements
    8
  • Power Dissipation
    1.28W
  • Number of Resistors
    8
  • Circuit Type
    Isolated
  • Power Per Element
    160mW
  • Voltage - Working
    50V