  • VSRP1206S1-R430F
VSRP1206S1-R430F
advertisement
Manufacturer No:
VSRP1206S1-R430F
Manufacturer:
Delta Electronics/Cyntec
HK JDW NO:
216-VSRP1206S1-R430F
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
Description:
VSRP Series, Thick Film, 430mOhm, 1W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 5808
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VSRP1206S1-R430F
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    1206 (3216 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    VSRP
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Feature
    Automotive AEC-Q200
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    430mOhm
  • Composition
    Thick Film
  • Power (Watts)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.033 0.85mm