  • VLQ69273B22N-518A
VLQ69273B22N-518A
advertisement
Manufacturer No:
VLQ69273B22N-518A
Manufacturer:
Laird Technologies IAS
HK JDW NO:
446-VLQ69273B22N-518A
Package:
SMA
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
VLQ69273B22N-518A
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Panel Mount
  • Package / Case
    SMA
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2013
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    RP-SMA Male, SMA Male
  • Applications
    LTE, WLAN
  • Ingress Protection
    IP67
  • Power - Max
    50W
  • Gain
    6.3dBi
  • Frequency Range
    698MHz~960MHz 1.71GHz~2.7GHz
  • RF Family/Standard
    Cellular, WiFi
  • Antenna Type
    Dome
  • VSWR
    2
  • Number of Bands
    3
  • Frequency Group
    Wide B
  • Frequency (Center/Band)
    829MHz 2.2GHz 5.4GHz
  • Height (Max)
    2.953 75.00mm