  • UU9.8Y-10MH
UU9.8Y-10MH
advertisement
Manufacturer No:
UU9.8Y-10MH
HK JDW NO:
17926-UU9.8Y-10MH
Package:
Datasheet:
Description:
10mH@1kHz 1.2Ω 2 500mA 50V Plugin Common Mode Filters ROHS