  • UU9.8-25MH
UU9.8-25MH
advertisement
Manufacturer No:
UU9.8-25MH
HK JDW NO:
17926-UU9.8-25MH
Package:
Datasheet:
Description:
25mH@1kHz 2Ω 2 500mA Plugin Common Mode Filters ROHS