  • TZ03P450F169B00
TZ03P450F169B00
advertisement
Manufacturer No:
TZ03P450F169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZ03P450F169B00
Package:
Datasheet:
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 50% +Tol, 0% -Tol, 6.8pF Min, 45pF Max, Vertical Adjuster, Through Hole Mount, RADIAL LEADED