  • TZ03N100F169B00
TZ03N100F169B00
advertisement
Manufacturer No:
TZ03N100F169B00
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
535-TZ03N100F169B00
Package:
Datasheet:
Description:
Variable Capacitor, Ceramic, 100V, 2.1pF Min, 10pF Max, Vertical Adjuster, Through Hole Mount, RADIAL LEADED