  • TYS60454R7M-10
TYS60454R7M-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS60454R7M-10
HK JDW NO:
449-TYS60454R7M-10
Datasheet:
TYS60454R7M-10
Description:
Quantity:
In Stock : 2537
Step5Bar-code shipping tag
TYS60454R7M-10
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    3.3A
  • Inductance
    4.7μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    26mOhm
  • Max DC Current
    3.3A
  • Frequency - Self Resonant
    24MHz
  • Current - Saturation
    4.97A
  • Height Seated (Max)
    0.185 4.70mm