  • TYS50403R3N-10
TYS50403R3N-10
advertisement
Manufacturer No:
TYS50403R3N-10
HK JDW NO:
449-TYS50403R3N-10
Datasheet:
TYS50403R3N-10
Description:
Quantity:
In Stock : 7740
Step5Bar-code shipping tag
TYS50403R3N-10
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Current Rating
    3.4A
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    24mOhm
  • Frequency - Self Resonant
    32MHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    3.95A
  • Height Seated (Max)
    0.165 4.20mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    TYS
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
  • Tolerance
    ±30%